Daan Borrel De Duivelsberg recensie en informatie Terloops wandelverhaal over het oosten van Gelderland van de Nederlandse schrijfster. Op 13 juni 2025 verschijnt bij Uitgeverij Van Oorschot, het boek over een wandeling tussen Millingen aan de Rijn en Groesbeek, tegen de Duitse grens van Daan Borrel. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de auteur en over de uitgave.
Daan Borrel De Duivelsberg recensie
Als er in de media een boekbespreking of recensie verschijnt van Terug naar De Duivelsberg, een Terloops wandelverhaal geschreven door Daan Borrel, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.
De Duivelsberg
Een wandeling tussen Millingen aan de Rijn en Groesbeek
- Auteur: Daan Borrel (Nederland)
- Soort boek: wandelverhaal
- Uitgever: Van Oorschot
- Reeks: Terloops
- Verschijnt: 13 juni 2025
- Omvang: 64 pagina’s
- Uitgave: paperback
- Prijs: € 13,50
- Boek bestellen bij: Bol / Libris
Flaptekst van het wandelverhaal uit Gelderland van Daan Borrel
Net voordat Daan Borrel met haar moeder aan een etappe van het Pieterpad begint, ontdekt ze tijdens een snelle plas dat ze onverwacht zwanger is. Het weerhoudt hen er niet van de pas erin te zetten: wandelen zullen ze.
Vier jaar later maakt Borrel de wandeling opnieuw, deze keer in haar eentje. Voor haar gevoel heeft ze sinds ze moeder is nooit meer écht gewandeld. Dat wil zeggen, zoals westerse filosofen dat aan het eind van de achttiende eeuw voor zich zagen: alleen en ver, het liefst in de wilde natuur, en zonder verantwoordelijkheden en verplichtingen. Tussen Millingen aan de Rijn en Groesbeek, tegen de Duitse grens, overdenkt Borrel wie er in deze tijd op die manier kunnen wandelen. Wat betekent het precies om vrij van lichaam en geest te zijn? De Duivelsberg is een openhartig en vlammend pleidooi voor een nieuwe benadering van wandelen.
Daan Borrel (Nederland) – De dragers
Nederlandse debuutroman
Uitgever: De Bezige Bij
Verschijnt: 6 juni 2024