Jo Claes Het onvermogen recensie

Jo Claes Het onvermogen recensie

Het onvermogen

Thomas Berg deel 20

  • Auteur: Jo Claes (België)
  • Soort boek: Vlaamse thriller, misdaadroman
  • Uitgever: Houtekiet
  • Verschijnt: 13 maart 2026
  • Omvang: 384 pagina’s
  • Uitgave: paperback / ebook
  • Prijs: € 24,99 / € 17,99
  • Bestelmogelijkheden thriller >

Jo Claes Het onvermogen recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt Het onvermogen, de nieuwe misdaadroman van jo Claes en Thomas Berg deel 20, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Flaptekst Thomas Berg thriller 20 van Jo Claes

Leidt een vrouwenslipje met roze cupido’s Thomas Berg tot de oplossing van een moord in het Leuvense Meerdaalwoud? Of zit hij ditmaal op het verkeerde spoor?

In het Meerdaalwoud, ten zuiden van Leuven, wordt het lijk gevonden van een jogger wiens schedel is ingeslagen. In de zak van zijn short treft de politie een vrouwenslipje aan met roze cupido’s erop. Bij hoofdinspecteur Thomas Berg roept deze macabere ontdekking meteen een reeks pertinente vragen op: waarom zat er een slipje in de broekzak van deze man? Heeft het iets te maken met de moord? Maar vooral: aan wie behoort het toe?

Alle vrouwen die bij de zaak betrokken kunnen zijn worden aan de tand gevoeld, maar de eigenares van het stukje ondergoed blijft onbekend. Berg is er halsstarrig van overtuigd dat het slipje verband houdt met de moord, tot een ander ongewoon voorwerp die rol opeist. Of zit hij opnieuw op het verkeerde spoor?

Jo Claes is geboren op  29 juli 1955 in Hasselt, Belgisch Limburg. Hij is vooral bekend door de misdaadreeks rond Thomas Berg, maar hij is in vele genres thuis. Sinds enkele jaren schrijft hij ook spannende boeken voor jongeren.

Bijpassende boeken