Kruiden voor de vrouw Helga Ell-Beiser boek over natuurgeneeskundige oplossingen van zwangerschap tot menopauze

Kruiden voor de vrouw Helga Ell-Beiser boek

Kruiden voor de vrouw Helga Ell-Beiser boek met natuurgeneeskundige oplossingen van zwangerschap tot menopauze. Wanneer verschijnt het boek van natuurgeneeskundige Helga Eli-Beiser? Wat kost het boek en vanaf welke datum en waar kunt je het kopen?

Helga Ell-Beiser Kruiden voor de vrouwKruiden voor de vrouw

Van zwangerschap tot menopauze

  • Auteur: Helga Ell-Beiser (Duitsland)
  • Soort boek: natuurgeneeskunde voor vrouwen
  • Origineel: Naturheilkunde für Frauen
  • Uitgever: Sterck & De Vreese
  • Verschijnt: 22 april 2026
  • Omvang: 448 pagina’s
  • Uitgave: gebonden boek
  • Prijs: € 39,90 

Boek bestellen bij

Kruiden voor de vrouw Helga Eli-Beiser boek bestelmogelijkheden

Uiteraard kun je het boek Kruiden voor de vrouw, Van zwangerschap tot memopauze, geschreven door natuurgeneeskundige Helga Eli-Beiser, rechtstreeks kopen bij jouw eigen lokale boekhandel of online via de website van de Libris boekhandel. Daarnaast kun je het boek ook bestellen bij Boekenwereld of Bol.

Helga Ell-Beiser is afkomstig uit Duitsland. Ze werkt als natuurgeneeskundige. Ze vertelt over haar ervaringen uit de dagelijkse praktijk, met deskundige kennis over geneeskrachtige planten en het gebruik ervan.

Bijpassende boeken