Ik zie ik zie Martta Kaukonen Finse thriller

Martta Kaukonen – Ik zie, ik zie

Martta Kaukonen Ik zie, ik zie recensie, review en informatie over de inhoud van de Finse thriller. Op 7 mei 2026 verschijnt bij Xander Uitgevers de Nederlandse vertaling van Terapiassa, de psychologische thriller van Martta Kaukonen, de uit Finland afkomstige schrijfster. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de auteur en over de uitgave.

Martta Kaukonen Ik zie, ik zie recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Ik zie, ik zie, de thriller van Martta Kaukonen, de schrijfster uit Finland, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Martta Kaukonen Ik zie ik zie

Ik zie, ik zie

  • Auteur: Martta Kaukonen (Finland)
  • Soort boek: Finse thriller, psychologische thriller
  • Origineel: Terapiassa (2021)
  • Uitgever: Xander Uitgevers
  • Verschijnt: 7 mei 2026
  • Omvang: 352 pagina’s
  • Uitgave: paperback / ebook
  • Prijs: € 22,99 / € 12,99
  • Thriller bestellen >

Flaptekst van de Martta Kaukonen thriller

Ik zie, ik zie van Martta Kaukonen is een ijzingwekkende psychologische thriller waarin een therapeute en een seriemoordenaar verwikkeld raken in een gevaarlijk psychologisch spel. Met een messcherpe spanningsopbouw is dit het eerste deel in een nieuwe serie.

Clarissa is een psychotherapeute van middelbare leeftijd, de beste in haar vakgebied. En de beroemdste: ze is bekend van haar tv-optredens en interviews in populaire magazines. Voor haar is elke patiënt iemand die alleen zíj kan redden.

Ira is 20 jaar, en een seriemoordenaar. In een poging haar moordneigingen te be dwingen besluit ze in therapie te gaan bij Clarissa. Of zit er toch meer achter die beslissing?

Gedurende hun therapeutische sessies ontvouwt zich een kat-en-muisspel waarin geen van beiden zich aan de regels houdt. En zo’n spel kan nooit goed aflopen.

Martta Kaukonen is geboren in 1976. Ze is de succesvolste thrillerauteur van Finland van dit moment. Haar debuut Ik zie, ik zie verscheen al in zestien landen, belandde direct op de Spiegel-bestsellerlijst, en wordt wereldwijd lovend ontvangen. Martta woont in Helsinki met haar man, die ze ontmoette in een boekhandel.

Bijpassende boeken