Anne Wiegers Je tuin als apotheek recensie

Anne Wiegers Je tuin als apotheek recensie

Je tuin als apotheek

42 recepten met geneeskrachtige planten

  • Auteur: Anne Wiegers (Nederland)
  • Soort boek: gezondheidsboek, tuinboek
  • Uitgever: KNNV Uitgeverij
  • Verschijnt: 20 oktober 2026
  • Omvang: 192 pagina’s (met foto’s)
  • Afmetingen: 13,3 x 19,7 cm
  • Uitgave: gebonden boek
  • Prijs: € 24,95
  • Boek bestellen >

Anne Wiegers Je tuin als apotheek recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Je tuin als apotheek, 42 recepten met geneeskrachtige kruiden, het boek van Anne Wiegers, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Flaptekst boek van Anne Wiegers over geneeskrachtige tuinplanten

Medicinale planten blijven ongekend populair. Dat je ook met veelvoorkomende tuinplanten jouw badkamer- en medicijnkastje kunt vullen, lees je in dit boek. In 42 recepten, van helende crème en geurende gezichtstonic tot hoestsiroop en een anti-verkoudheidsbad: je maakt het makkelijk zelf.

Alle ingrediënten staan al in jouw tuin, zijn makkelijk te kweken met de tips in dit boek, of koop je gewoon bij de natuurwinkel. Zo hoef je geen groene vingers te hebben om aan de slag te gaan met geneeskrachtige planten.

  • Recepten met veelvoorkomende tuinplanten, zoals kamille, rozemarijn, calendula en madelief
  • Luxe uitvoering

Anne Wieggers is duurzaam tuinexpert bij BinnensteBuiten televisie en hoofdredacteur van Gardeners’ World magazine NL. Ze werkte als tuinontwerper, gaf kinderen (moes)tuinles en schreef voor vrijwel alle tuinmedia columns en tips. Kortom: alles wat met tuinieren te maken heeft, want dat is haar grootste passie.

Bijpassende boeken