Charlotte Mutsaers Moet dwalen recensie

Charlotte Mutsaers Moet dwalen recensie

Moet dwalen

  • Auteur: Charlotte Mutsaers (Nederland)
  • Soort boek: Nederlandse roman
  • Uitgever: Prometheus
  • Verschijnt: 2 januari 2026
  • Omvang: 288 pagina’s
  • Uitgave: gebonden boek / ebook
  • Prijs: € 24,99
  • Boek bestellen bij: Boekenwereld / Bol / Libris

Charlotte Mutsaers Moet dwalen recensies

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Moet dwalen, de roman van Charlotte Mutsaers, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Flaptekst van de nieuwe Charlotte Mutsaers roman

Voor de dorstige romanticus die naar vloeiend water en eeuwige liefde taalt, is en blijft de levensweg een droog en gevaarlijk bospad vol hobbels, keien, stekels en ravijnen. Maar ook vol lokkend geluk en avontuur! Isi Witlamm geeft dan ook niet op en dwaalt koppig door. ‘Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald’ vormt voor hem nu eenmaal geen vruchtbaar uitgangspunt. Totdat hij ontdekt dat hij kansloos verdwaald is. Maar zolang eeuwige liefde zijn leitmotiv blijft, vertrouwt hij erop dat hij thuis raakt. Of dat terecht is, blijft de vraag. Een schrijver kan niet alles weten.

In deze nieuwe, langverwachte roman van Charlotte Mutsaers is liefde hoop, en wordt verdwalen weer de kunst die het ooit is geweest

Charlotte Mutsaers is geboren op 2 november 1942 in Utrecht. Ze is beeldend kunstenaar en schrijver van vele romans, verhalen, poëzie en essaybundels. Haar werk werd genomineerd voor alle grote literaire prijzen, en ze ontving onder meer de Constantijn Huygens-prijs en de P.C. Hooft-prijs. Haar romans Koetsier Herfst en Harnas van Hansaplast stonden op de lijst van de vijftig beste Nederlandstalige boeken van de eenentwintigste eeuw van NRC en De Standaard.

Bijpassende boeken en informatie