Martine Kamphuis De leugenaar recensie

Martine Kamphuis De leugenaar recensie

De leugenaar

Wynona Post-thriller

  • Auteur: Martine Kamphuis (Nederland)
  • Soort boek: Nederlandse thriller
  • Uitgever: De Crime Compagnie
  • Verschijnt: 6 januari 2026
  • Omvang: 288 pagina’s
  • Uitgave: paperback / ebook / luisterboek
  • Prijs: € 21,99 / € 9,99 / € 13,99
  • Boek bestellen bij: Boekenwereld / Bol / Libris

Martine Kamphuis De leugenaar recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van De leugenaar, Wynona Post thriller, geschreven door Martine Kamphuis, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Flaptekst van de nieuwe Wynona Post-thriller van Martine Kamphuis

Martine Kamphuis geeft een uniek kijkje in het hoofd van een psychologe en haar cliënt.  Publiekslieveling Wynona Post is eindelijk terug! Gelukkig is het boek prima is standalone te lezen.

Wanneer Sylvia ontdekt dat haar man vreemdgaat, klopt ze aan bij psychologe Wynona Post, die haar jaren geleden behandeld heeft. WP werkt inmiddels in een tbs-kliniek en daar hoort Sylvia natuurlijk niet thuis. Toch bedenkt ze een manier om haar te helpen.

Als Sylvia en WP samen de draad van de therapie oppakken, gebeurt er iets vreselijks: Sylvia’s dochtertje verdwijnt spoorloos en haar man liegt over zijn alibi. Verbergt hij meer dan alleen een buitenechtelijke affaire? WP gaat op zoek naar de waarheid, maar wordt geconfronteerd met haar eigen verleden… en met de dood.

Martine Kamphuis is geboren in 1963 in Rotterdam. Ze werkt als psychiater en verwerkt haar vakkennis in haar boeken. Bij De Crime Compagnie publiceerde ze onder andere de populaire serie thrillers over de jonge psychologe Wynona Post (WP). Daarnaast verschijnen er met regelmaat jeugdromans en young adult boeken van haar hand.

Bijpassende boeken