Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving boek van Jane Goodall & Marc Bekoff

Jane Goodall & Marc Bekoff – Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving

Jane Goodall & Marc Bekoff Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving recensie, review en informatie boek in de dierenrechtenbibliotheek. Op 16 september 2026 verschijnt bij Uitgeverij Noordboek de Nederlandse vertaling van het boek over een diervriendelijke samenleving, geschreven door Jane Goodall en Marc Bekoff. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de auteurs en over de uitgave.

Jane Goodall & Marc Bekoff Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving, het boek in de dierenrechtenbibliotheek, geschreven door Jane Goodall en Marc Bekoff, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Jane Goodall & Marc Bekoff Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving

Tien stappen naar een diervriendelijke samenleving

Dierenrechtenbibliotheek

  • Auteurs: Jane Goodall, Marc Bekoff 
  • Soort boek: dierenrechtenboek
  • Uitgever: Omniboek
  • Verschijnt: 16 september 2026
  • Omvang: 240 pagina’s
  • Uitgave: paperback
  • Prijs: € 24,90
  • Boek bestellen >

Boek van Jane Goodall en Marc Bekoff over een diervriendelijke samenleving

‘Een van de belangrijkste drijfveren om dit boek te schrijven, is om aan te tonen hoe onlosmakelijk de mens deel uitmaakt van de natuur en het dierenrijk,’ stelde Jane Goodall.

Ze schreef dit boek vol inzicht en wijsheid met de wereldvermaarde etholoog Marc Bekoff. Samen komen zij tot tien stappen om tot een betere verstandhouding met de dieren en de natuur te komen.

  1. Wees blij dat je tot het dierenrijk behoort
  2. Heb respect voor al wat leeft
  3. Sta open voor dieren en leer van hen
  4. Breng kinderen liefde en respect voor de natuur bij
  5. Wees goede beheerders van het leven op aarde
  6. Ontdek en versterk de samenklank in de natuur
  7. Leer van de natuur zonder haar schade toe te brengen
  8. Heb de moed om daadkrachtig te handelen
  9. Steun wie zich voor dieren en de natuur inzet
  10. Weet dat je niet alleen bent en leef hoopvol

‘Wat we doen maakt verschil, en jij moet beslissen wat voor verschil je wilt maken’ – Jane Goodall

Jane Goodall (is geboren op 3 april 1934 in Londen. Ze  was een van de meest gedreven natuurbeschermers aller tijden. Haar werk als primatoloog vormde het begin van de hedendaagse gedragsstudie van chimpansees in hun natuurlijke leefwereld. Op 1 oktober 2025 overleed ze in Berverly Hills, Californië, in de Verenigde Staten. Ze werd 91 jaar oud.

Marc Bekoff is op 6 september 1945 geboren in Brooklyn, New York. Hij  is een briljant etholoog en auteur van het boek Minding Animals. Samen met Jane Goodall richtte hij het Roots and Shoots-programma van het Jane Goodall Institute op, bedoeld voor kinderen en jongeren.

Bijpassende boeken