Gouden uur Linda van Rijn Sicilië thriller

Linda van Rijn – Gouden uur

Linda van Rijn Gouden uur recensie, review en informatie over de inhoud van de Sicilië thriller van de Nederlandse schrijfster. Op 13 oktober 2026 verschijnt bij Uitgeverij Marmer de nieuwe misdaadroman van Linda van Rijn de Nederlandse thrillerschrijfster. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de auteur en over de uitgave.

Linda van Rijn Gouden uur recensies en reviews

Als er in de media een boekbespreking, review en recensie verschijnt van Gouden uur, de thriller van Linda van Rijn die zich op Sicilië afspeelt, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Linda van Rijn Gouden uur

Gouden uur

  • Auteur: Linda van Rijn (Nederland)
  • Soort boek: Sicilië thriller
  • Uitgever: Uitgeverij Marmer
  • Verschijnt: 13 oktober 2026
  • Omvang: 352 pagina’s
  • Afmetingen: 14 x 21,5 cm
  • Uitgave: paperback
  • Prijs: € 18,99
  • Thriller bestellen >

Flaptekst van de Sicilië thriller van Linda van Rijn

Mara Davids heeft er geen moment spijt van gehad: haar verhuizing naar Sicilië, nu drie jaar geleden. Als fotograaf heeft ze er werk in overvloed en ze geniet van het Italiaanse leven met zon, lekker eten én haar nieuwe liefde Fabio. Als ze ook nog wordt gevraagd om als fotograaf mee te werken aan het nieuwe seizoen van de grote internationale serie Sunset, die op het eiland wordt opgenomen, kan ze haar geluk niet op.

Tijdens de opnames wordt ze aangesproken door een vrouw die zich voorstelt als Diane en die naarstig op zoek is naar haar jongere zus, Bianca. Van haar is al even niets vernomen en Diane maakt zich grote zorgen. Mara kan haar echter niet helpen en vergeet het hele voorval. Maar de zaak van de verdwenen vrouw komt toch weer op haar pad en Mara kan er niet omheen dat er vreemde dingen gebeuren. En dan rijst de vraag of ze eigenlijk niet meer betrokken is dan ze zelf doorheeft.

De term golden hour, het uur na zonsopgang en het uur voor zonsondergang, kent iedereen als het mooiste moment om foto’s te maken. Maar het ‘gouden uur’ is ook het eerste uur na een ernstig misdrijf, waarin de politie vaak vooral bezig is met levens redden en sporen veiligstellen.

Linda van Rijn is bestsellerauteur van tientallen vakantiethrillers, van haar boeken zijn miljoenen exemplaren verkocht. Linda van Rijn is het pseudoniem van Mariëtte Middelbeek, zij is journalist en auteur en publiceert ook onder haar eigen naam.

Bijpassende boeken