Augurkenkoning Oos Kesbeke boek van Marcel Langedijk over de man achter het familiebedrijf

Marcel Langedijk – Oos Kesbeke augurkenkoning

Marcel Langedijk Oos Kesbeke augurkenkoning recensie en informatie boek en portret van de man achter het familiebedrijf. Op  2 september 2025 verschijnt bij Uitgeverij Thomas Rap het boek over Oos Kesbeke, de directeur van het familiebedrijf, beroemd geworden als augurkenkoning door de gelijknamige real life soap op televisie. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de auteur en over de uitgave.

Marcel Langedijk Oos Kesbeke augurkenkoning recensie

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Oos Kesbeke, augurkenkoning, de man achter het familiebedrijf, geschreven door Marcel Langedijk, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Marcel Langedijk Oos Kesbeke augurkenkoning

Oos Kesbeke, augurkenkoning

De man achter het familiebedrijf

  • Auteur: Marcel Langedijk (Nederland)
  • Soort boek: portret
  • Uitgever: Thomas Rap
  • Verschijnt: 2 september 2025
  • Omvang: 208 pagina’s
  • Uitgave: paperback / ebook / luisterboek
  • Prijs: € 22,99 / € 12,99 / € 15,99
  • Boek bestellen bij: Bol / Libris

Flaptekst van het boek over Oos Kesbeke, de augurkenkoning

Oos Kesbeke is door de realityserie De Augurkenkoning een echte BN’er geworden. In het programma wordt het dagelijkse reilen en zeilen van de beroemde Amsterdamse tafelzurenfabriek gevolgd, die hij samen met zijn zoons Camiel en Silvian leidt. Toch kennen nog maar weinig mensen de voorgeschiedenis van het roemruchte familiebedrijf. In een verhaal vol hartverwarmende anekdotes, hilarische avonturen, tegenslagen en overwinningen, vertelt Oos hoe hij op geheel eigen wijze de augurk sexy wist te maken en Kesbeke Fijne Tafelzuren omtoverde tot een florerend bedrijf.

Marcel Langedijk is geboren in 1972. Hij is schrijver en journalist voor onder meer LINDA., Revu en Margriet. Eerder schreef hij de biografieën van danseres Igone de Jong, Gordon, Hans Klok en Najib Amhali en het boek Gelukkig hebben we de foto’s nogover de euthanasie van zijn broer.

Bijpassende boeken