Tagarchief: oorlogsthriller

Michiel Janzen – De jacht op de Führer

Michiel Janzen De jacht op de Führer recensie en informatie over de inhoud van de thriller over de laatste dagen van Adolf Hitler. Op 16 oktober 2020 verschijnt bij Uitgeverij Lannoo de nieuwe factionthriller van de Nederlandse schrijver Michiel Janzen.

Michiel Janzen De jacht op de Führer Recensie en Informatie

Als de redactie het boek leest, kun je op deze pagina de recensie en waardering vinden van de oorlogsthriller De jacht op de Führer. Het boek is geschreven door Michiel Janzen. Daarnaast zijn hier gegevens van de uitgave en bestelmogelijkheden opgenomen. Bovendien kun je op deze pagina informatie lezen over de inhoud van de factionthriller over de laatste dagen van Adolf Hitler, geschreven door Michiel Janzen.

Michiel Janzen De jacht op de Führer Recensie

De jacht op de Führer

  • Schrijver: Michiel Janzen (Nederland)
  • Soort boek: factionthriller, oorlogsthriller
  • Uitgever: Lannoo
  • Verschijnt: 16 oktober 2020
  • Omvang: 440 pagina’s
  • Uitgave: Paperback / Ebook

Flaptekst van de oorlogsthriller van Michiel Janzen

Berlijn, 17 maart 1945. Adolf Hitler roept de hulp in van zijn favoriete commando, Otto Skorzeny, om hem te helpen ontsnappen uit zijn bunker in de belegerde stad. Skorzeny heeft voor deze ontsnappingspoging, Operatie Grau, drie scenario’s gereed. Maar naarmate de tijd vordert, lijkt geen enkel scenario meer uitvoerbaar. Zowel de Russen als de Britten komen stilaan dichterbij. Het net sluit aan alle kanten. De jacht op de nazidictator is begonnen.

Berlijn, Londen, Moskou. Chaos. Het nieuwste verhaal van Michiel Janzen is de eerste thriller over de laatste dagen van Adolf Hitler. Beleef de ondergang van Europa’s grootste schurk tijdens de apocalyptische instorting van het Derde Rijk, een tijd van ongezien geweld, spionage en intrige.

Een verhaal rijk aan geschiedenis en nog rijker aan historische feiten die je versteld zullen doen staan. Een must-read voor liefhebbers van Philip Kerr, Robert Harris en iedereen met een fascinatie voor de thematiek van Der Untergang.

Bijpassende boeken en informatie

Robert Harris – V2

Robert Harris V2 recensie en informatie over de inhoud van deze nieuwe Engelse oorlogsthriller. Op 6 oktober 2020 verschijnt bij Uitgeverij Cargo de Nederlandse vertaling van V2 de nieuwe thriller van de Engelse schrijver Robert Harris.

Robert Harris V2 Recensie en Informatie

Als de redactie het boek leest, kun je op deze pagina de recensie en waardering vinden van de thriller over de Tweede Wereldoorlog, V2. Het boek is geschreven door Robert Harris. Daarnaast zijn hier gegevens van de uitgave en bestelmogelijkheden opgenomen. Bovendien kun je op deze pagina informatie lezen over de inhoud van het nieuwe boek van de Engelse thrillerschrijver Robert Harris.

Robert Harris V2 Recensie

V2

  • Schrijver: Robert Harris (Engeland)
  • Soort boek: Engelse thriller, oorlogsthriller
  • Origineel: V2 (september 2020)
  • Nederlandse vertaling: Rogier van Kappel
  • Uitgever: Cargo
  • Verschijnt: 6 oktober 2020
  • Omvang: 368 pagina’s
  • Uitgave: Paperback

Flaptekst van de nieuwe oorlogsthriller van Robert Harris

Aan het einde van de oorlog geloofde Adolf Hitler nog stellig in een overwinning door middel van zijn nieuwste V2-raketten. Deze konden een explosieve lading van meer dan 1000 kilo met drie keer de snelheid van het geluid vervoeren. De nieuwe raket had ook een enorm bereik, zelfs genoeg om vanuit de bossen van Den Haag de Engelse hoofdstad te bereiken. In november 1944 wordt de Duitse wetenschapper Rudi Graf naar de Hollandse kust gestuurd. Graf werkte ooit samen met Werner von Braun aan een ruimteraket, maar is inmiddels het brein achter de onvoorspelbare en dodelijke V2. Zijn afkeer van de oorlog zorgt er echter voor dat hij in Scheveningen al snel verdacht wordt van sabotage.

De bombardementen op Londen eisen vreselijk veel slachtoffers, en de Engelse regering besluit om een groep jonge vrouwen naar Vlaanderen te sturen om te achterhalen waarvandaan honderden raketten worden afgevuurd. Kay Caton Walsh is een officier van de WAAF en zal met gevaar voor eigen leven in de Duitse linies moeten infiltreren.

Bijpassende boeken en informatie

Arthur J. Magida – Code Name Madeleine

Arthur J. Magida Code Name Madeleine recensie en informatie over de inhoud van deze nieuwe historische spionagethriller in Parijs tijdens de WOII. Op 9 juni 2020 verschijnt bij Uitgeverij W.W. Norton & Company de nieuwe thriller van de Amerikaanse schrijver Arthur J. Magida. Er is nog geen Nederlandse vertaling van het boek verkrijgbaar.

Arthur J. Magida Code Name Madeleine Recensie en Informatie

Als de redactie het boek leest, kun je op deze pagina de recensie en waardering vinden van de oorlogsthriller Code Name Madeleine, A Sufi Spy in Nazi-Occupied Paris. Het boek is geschreven door Arthur J. Magida. Daarnaast zijn hier gegevens van de uitgave en bestelmogelijkheden opgenomen. Bovendien kun je op deze pagina informatie lezen over de inhoud van de nieuwe thriller van de Amerikaanse schrijver Arthur J. Magida.

Arthur J. Magida Code Name Madeleine Recensie

Code Name Madeleine

A Sufi Spy in Nazi-Occupied Paris

  • Schrijver: Arthur J. Magida (Verenigde Staten)
  • Soort boek: oorlogsthriller, spionagethriller
  • Taal: Engels
  • Uitgever: W.W. Norton & Company
  • Verschijnt: 9 juni 2020
  • Omvang: 336 pagina’s
  • Uitgave: Gebonden Boek

Flaptekst van de oorlogsthriller van Arthur J. Magida

The captivating story of the valiant Noor Inayat Khan, daughter of an Indian Sufi mystic and unlikely World War II heroine.

Raised in a lush suburb of 1920s Paris, Noor Inayat Khan was an introspective musician and writer, dedicated to her family and to her father’s spiritual values of harmony, beauty, and tolerance. She did not seem destined for wartime heroism. Yet, faced with the evils of Nazi violence and the German occupation of France, Noor joined the British Special Operations Executive and trained in espionage, sabotage, and reconnaissance. She returned to Paris under an assumed identity immediately before the Germans mopped up the Allies’ largest communications network in France. For crucial months of the war, Noor was the only wireless operator there sending critical information to London, significantly aiding the success of the Allied landing on D-Day. Code-named Madeleine, she became a high-value target for the Gestapo. When she was eventually captured, Noor attempted two daring escapes before she was sent to Dachau and killed just months before the end of the war.

Carefully distilled from dozens of interviews, newly discovered manuscripts, official documents, and personal letters, Code Name Madeleine is both a compelling, deeply researched history and a thrilling tribute to Noor Inayat Khan, whose courage and faith guided her through the most brutal regime in history.

Bijpassende boeken en informatie