Nieuwe Engelse romans en boeken 2021

Nieuwe Engelse romans en boeken 2021

Nieuwe Engelse romans en boeken 2021. Recensie en informatie Nieuwe Boeken uit Engeland. Welke nieuwe romans en andere boeken van Engelse schrijvers en schrijfsters verschijnen er in 2021? Welke Engelse romans en andere boeken worden in 2021 in Nederlandse vertaling uitgegeven?

Nieuwe Engelse romans en andere boeken 2021

Op deze pagina is het overzicht van Engelse schrijvers nieuwe romans en andere boeken 2021 te vinden, inclusief informatie over de inhoud, recensie en waardering.

Vlieglessen

  • Schrijver: Charlie Gilmour (Engeland)
  • Charlie Gilmour Vlieglessen RecensieSoort boek: memoires, vogelboek
  • Origineel: Featherhood (2020)
  • Nederlandse vertaling: Jan de Nijs
  • Uitgever: Ambo | Anthos
  • Verschijnt: 5 maart 2021
  • Omvang: 304 pagina’s
  • Uitgave: Paperback / Ebook
  • Inhoud boek: Vlieglessen van Charlie Gilmour is een onvergetelijk verhaal over de band tussen een man en een vogel. Prachtige memoires over kind zijn en ouderschap, gevangenschap en vrijheid, rouw en liefde. Vlieglessen van Charlie Gilmour is een verhaal over vaders en vogels…over een jonge ekster die uit het nest valt, in de handen van Charlie Gilmour – en diens leven verandert: dag en nacht wil het beestje wormen, het rooft het huis leeg en gebruikt Charlies haar als nest…lees verder >

Verwachting

  • Schrijfster: Anna Hope (Engeland)
  • Anna Hope Verwachting RecensieSoort boek: Engelse roman
  • Origineel: Expectation (2020)
  • Nederlandse vertaling: Gerda Baardman
  • Uitgever: Ambo | Anthos
  • Verschijnt: 11 januari 2021
  • Omvang: 368 pagina’s
  • Uitgave: Paperback / Ebook
  • Inhoud roman: Verwachting van Anna Hope gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens. Wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat? Voor de fans van Elizabeth Day. Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney…lees verder >

We Are All Birds of Uganda

  • Schrijfster: Hafsa Zayyan (Engeland)
  • Hafsa Zayyan We Are All Birds of Uganda RecensieSoort boek: sociale roman
  • Taal: Engels
  • Uitgever: Merky Books
  • Verschijnt: 21 januari 2021
  • Omvang: 384 pagina’s
  • Uitgave: Gebonden Boek / Ebook
  • Inhoud roman: Moving between two continents over a troubled century, We Are All Birds of Uganda is an immensely resonant novel that explores racial tensions, generational divides and what it means to belong. It is the first work of fiction by Hafsa Zayyan, co-winner of the inaugural #Merky Books New Writers’ Prize, and one of the most exciting young novelists of today…lees verder >

Bijpassende boeken en informatie